Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 
 

27/07/2015 12:28  Pulkadega sööma - lihtne ja kiire lahendus!Edisoni söögipulgad lastelePulkadega söömine ei ole enam raketiteadus ning ka laste õpetamine on tehtud lihtsaks ja lõbusaks. Edison Chopsticks on Lõuna-Korea bränd, mille tootevalikus on erinevaid söögitarvikuid nii lastele kui täiskasvanutele. Edisoni eesmärgiks on muuta tarviku kasutamine mugavaks ja arendavaks, leides selleks võimalusi läbi erinevate innovaatiliste lahenduste. Tarvikud kannatavad pesemist nõudepesumasinas ning on valmistatud kvaliteetsest ABS-plastikust ning osalt ka roostevabast metallist. Ettevõtte hitt-toode on spetsiaalsed söögipulgad, millega on võimalik aasia söömiskunst kiiresti ära õppida.


Esimese taseme pulgad, vanusele 3+, on ülemisest otsast ühendatud ning iga sõrme jaoks on silikoonist rõngas, mis aitab hoida pulki kindlalt käes. Otsad on lapikud, seega toidu haaramine ning hoidmine on tehtud eriti lihtsaks.

Edisoni söögipulgad lasteleTeise taseme pulgad on mõeldud vanusele 6+ ja nende kuju sarnaneb tavalistele   söögipulkadele, otsad on teravad ning pöial ei ole enam nii kindlalt fikseeritud.  Olemas on pulgad nii parema- kui vasakukäelistele.


Orieni tootevalikus on hetkel vahvate Lõuna-Korea multikategelastega pulgad esimesele ja teisele tasemele.