Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 
 

14/07/2015 11:55  Liustik kreemipurgis
Tekst: Kaiti Peters


Alaskal on ühed maailma kõige suuremad ja v
Pildil Alaska liustikuvesianemad liustikud, mille vesi ehk liustikupiim on võrreldes teiste vetega unikaalne. Liustik on moodustunud iidsete aegade lumesajust ning seejärel külmunud. Kõik teised veed maailmas ringlevad - aurustuvad ja sajavad jälle alla, käivad ringiga läbi maapõue kuni jõuavad jälle pinnale. Selliste tsüklite tõttu puutub vesi kokku keskkonna saastatusega ning kannab seda endaga kaasas. Liustikud sulavad aga altpoolt ning vesi tuleb allikatena pinnale ning moodustuvad liustikujõed ja –järved, mille vesi on kuni 500 korda puhtam kui meie tavaline joogivesi. Looduslikult aluseline vesi on meie organismile igati kasulik, aluseline keskkond on soodne hapnikuga rikastumiseks ning sellises keskkonnas ei jää ükski haigusetekitaja ellu. Enamasti müüaksegi liustikuvett joogiveena või kasutatakse nahahooldustoodetes.

                                         
Nahahool
Pildil It'S SKINi liustikuveega Pure Moisture kreemduses on liustikuvesi suurepärane niisutaja - sisaldab nahka toitvaid mineraale, ioone ja antioksüdante. Liustikuvesi on väikesemolekuline, mis tagab hea imendumisvõime. Antioksüdandid seovad vabasid radikaale, mis aitavad vähendada vananemisilminguid. Liustikupiimal on poore ahendav ning rahustav toime. Tihti kombineeritakse nahahooldustoodetes liustikuvett teiste toimeainetega, et saada maksimaalne soovitud tulemus.
 
It’S SKINi tootevalikus on Pure Moisture kreem, mis sisaldab lisaks hüaluroonhapet ja kollageeni ning sobib kasutamiseks kogu kehale.
 
 

Allikad:

http://www.arxotica.com/category/arctic_antioxidants/
http://www.alaskaglacier.com/our-source/
http://skinagain.com/alkaline-water-skin-benefits
http://www.skyniceland.com/glacial-waters.php