Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 
 

05/05/2015 11:41  EKSKLUSIIVNE PRESTIGE CRÈME D’ESCARGOT SARI – täpne retsept, et muuta nahk terveks ja säravaksIt'S SKIN oli esimene kosmeetikafirma, kes hakkas laiemalt tutvustama teolima sekreediga tooteid ning Prestige Crème d'Escargot sari esitleb ettevõtte dermatoloogide aastatepikkuse arendustöö vilju.

Toodetes kasutatav toimeainete kooslus ja proportsioon võimaldab saavutada parimaid tulemusi naha pinnastruktuuri taastamisel ja parendamisel. See on kosmeetikaturul väga hinnatud Korea nahahooldustoodete tipptase.

Pildil It'S SKIN Prestige teolimaga tootesari

Prestige Crème d'Escargot tooted sisaldavad 21% puhast teolima sekreeti (mutsiin). Suhtarv 21% on valitud põhjalike uuringute ja testide alusel ning tagab optimaalse efekti naharakkude taastamisel ja nahapinna niisutamisel. Mutsiinile lisaks on sarja peamiseks toimeaineks rakkude kaitsevõimet ja kasvu suurendav ning paljunemist toetav 
epidermaalne kasvufaktor EGF ehk oligopeptiid-1. Viimase avastamise eest pälvisid  Stanley Cohen ja Rita Levi-Montalcini Nobeli meditsiinipreemia.

Samuti on toodetes kasutusel nahka pehmendav ja niisutav sheavõi, adenosiin, maitake-seene ekstrakt ja erinevad muud taimsed (kasemahla, trompetõie, matsutake seene, kaktusemarjade, punavetika jt) ekstraktid.

Tooted ei sisalda parabeene.


2014.- 2016. aastal sai toode Prestige Crème d'Escargot Belgias välja antava Monde Selection kvaliteedi kõrgeima auhinna Grand Gold.

Oma äärmiselt kõrge kvaliteedi, tõhusa toime ja nägusate pakenditega sari on saavutanud väga suure populaarsuse nii Koreas kui teistes Aasia riikides.

Toimed:
-          Toidab ja tugevdab naharakke
-          Stimuleerib naharakkude paljunemist, naha uuenemist
-          Niisutab ja tõstab naha toonust
-          Parendab naha struktuuri ja suurendab taastumisvõimet
-          Kaitseb väliskeskkonna mõjude eest
-          Rahustab ja tervendab tundlikku nahka
-          Toetab elastiini ja kollageeni loomulikku eritust
-          Muudab naha pehmemaks ja silub kortse
-          Aitab vabaneda aknest, suurenenud pooridest, sünnitusjärgsest pigmentatsioonist, pigmendilaikudest, armidest

Sarja edukust näitab ka selle järjest kasvav toodete arv, mis on jõudnud juba kolmekümneni. Eestis alustame sarja tutvustamist nelja tootega.
 
Luksuslik kreem kõikide ülalnimetatud toimetega. Nii hommikuseks kui õhtuseks kasutamiseks. 
Pilt It'S SKINPrestige teolima ja ženženni kreemist
It’S SKIN PRESTIGE Crème Ginseng d'Escargot


Luksuslik kreem nii hommikuseks kui õhtuseks kasutamiseks, mis omab lisaks ülalnimetatutele ka ženšenni elujõudu taastavat ja vananemisvastast toimet. 
  Eksklusiivne Prestige Crème d’Escargot sarja B.B kreem, mis ühtlustab nahatooni ja kaitseb UV-kiirguse eest. Pildil It'S SKIN Prestige d'Escargot Finale viimistluskreem
It’S SKIN PRESTIGE d'Escargot Finale


Kergema struktuuriga luksuslik kreem, mis on mõeldud kasutamiseks koos teiste nahahooldustoodetega, näiteks seerumile või näotoonikule järgnevalt. Viimane näohoolitsuse osa, mis toetab ning suurendab teiste hooldustoodete mõju.