Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 
 

> HAIR MEDIC > Miks Hair Medic?

                  
Tänapäeva ühiskonnas on juuste väljalangemine muutunud suureks probleemiks, millega võitleb  ligikaudu pool elanikkonnast. Hair Medic on 12 aasta jooksul täiendatud juuksehooldusvahend, mis annab efektiivseid tulemusi juuste väljalangemise ning peanaha probleemide korral.


Eksklusiivne toode on välja töötatud inimestele, kes hindavad kvaliteeti ning pikaajalist mõju. Hair Medicu juuksehooldusvahendi aktiivained on 100% looduslikud ning neid on idamaade rahvameditsiinis kasutatud juba aastasadu. Aktiivainete eraldamisel taimedest pole kasutatud kuumutamist ning nanotehnoloogial põhineva tootmise käigus ekstraheeritud ainemolekulid on väikesed. Seetõttu on säilinud maksimaalsed toimed ning aktiivained suudavad kiirelt ja kergelt imenduda. Hair Medic toimib nii aktiivsetele kui mitteaktiivsetele folliikulitele. Optimaalne kasutuskuur on 3-5 nädalat, 2-5 korda päevas.


Kolmenädalase kasutamise jooksul saavutab märkimisväärseid tulemusi juuksekao vähenemises 93% toote kasutajatest. Juuksed tugevnevad, juuksekasv kiireneb ning juuksed muutuvad tihedamaks.

 

Hair Medic juuksehooldusvahend

Hind: 97.50 EUR
Eksklusiivne 100% looduslike aktiivainetega juuksehooldusvahend, mis on mõeldud inimestele, kes väärtustavad...
+ -